RCC Tree Guard Making Mould FDTG180035-25
Description
RCC Tree Guard Making Mould
RCC Tree Guard Making Mould
Size :-
Height of the RCC Tree Guard Making Mould. item Code :-  FDTG180035-25 final RCC  Product :-  1800mm Approx.
width of the RCC Tree Guard Making Mould. Item Code :- FDTG180035-25 final RCC  Product :-  620mm Approx.
Thickness From Top :- 25mm.
Thickness From bottom :- 35mm.